30 Mayıs 2024 , Perşembe

Megane 3 – Fluence Hız Sabitleme ve Hız Sınırlandırma Sistemi Nasıl Kullanılır – Detaylı Anlatım

Renault grubu araçların neredeyse tamamında aynı mantık ve sistemle çalışan hız sabitleyici ve hız sınırlandırıcı sisteminin nasıl kullanıldığını dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.  Sistemin çalışma mantığı ve detaylar videoda, iyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Megane 3 – Fluence Araçlara Bluetooth & USB’li Orijinal Teyp Montajı Nasıl Yapılır? Soket Bağlantı Şeması Burada!

Merhaba, Özellikle faz 1 (2010-2012) Megane 3 ve Fluence araçların baz versiyon teyplerinin USB, Bluetooth …

3 yorumlar

  1. Abi 2011 dinamik paket arabamizda cam kaldirma ile bagaj acma ozelligini aktif ettim önceden keyless ile kapilari kilitleyince bi uyari sesi veriyordu o kayboldu nasil eski haline getirebilirim?

  2. merhaba öncelikle teşekkürler güzel bir paylaşım.soketleri bulmak baya zor yeni yeni piyasaya düşmeye başladı . yaklaşık 150 tl çıkmacılar zaten malum .gögüs kablo setinden kesmem gerekiyor bahanesiyle en düşük isteyen 250 istedi 400 kadar çıkan var .alttaki 32 soket hyundai grubunun klima kontrol kablosuyla aynı bende bi hevesle almıştım ama şimdiden biraz sogudum .soket bulmak sorunu çözmüyor eski soketlede buluşturmak gerekiyor .onun içinde ayrı soket veya tırnaklarını almanız lazım. piyasada bu işi yapan var onlarda en düşük 200 istiyor bende sizden aldıgım bilgi ile teybin içinden üst soket için kablo çıkaracagım.alttaki soket içinde piyasada ikili soketler var .tanesi 1.5 tl ondan alıp araba tarafınıda soketi kesip ekleyip makaronluyacagım sonuçlandırınca sizle paylaşırım kolay gelsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir