28 Mayıs 2024 , Salı

Megane 3 – Fluence Araç İçinden Buton İle Bagaj Kapağı Açma Uygulaması Nasıl Yapılır?

Merhaba, Renault’un pek çok Avrupa ve Latin Amerika ülkesine satışını yaptığı Megane 3 ve Fluence araçlarda dahili olarak bulunan fakat ülkemiz pazarındaki araçlarda opsiyon olarak sunulmayan araç içinden bagaj kapağı açma özelliğinin bir buton ve biraz kablo ile nasıl kolayca yapılabileceğini bu videoda tüm detayları ile anlatıyorum. İyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Megane 3 – Fluence Araçlara Bluetooth & USB’li Orijinal Teyp Montajı Nasıl Yapılır? Soket Bağlantı Şeması Burada!

Merhaba, Özellikle faz 1 (2010-2012) Megane 3 ve Fluence araçların baz versiyon teyplerinin USB, Bluetooth …

6 yorumlar

  1. Bugra bey iyi geceler yaptıklarınız çok iyi ve güzel ve ögretici tam benim gibi düşünüyorsunuz bende ögrenmeye ve yapmaya meraklı birisiyim sizinle bir gün tanismak isterim iş güzel ve temiz gayette başarılı güzel bir hobi başarılarının devamını diliyorum bende seningibi birşeyşer yapmak istiyorum tabiki bu konuda yeniyim ögreniyoruö yavaş yavaş elektrik elektorink ve mekanik hastasıyım az öncede belirttiyşm gibi yeniyim ögreniyorum yavaş yavaş başarılı ve orjinal güzel şeyler yapıyorsun beni kayıt etmeni istiyorum ben gökhan zeymot ferraride çalışıyorum birgün muhakak beklerim çayımı yemeyiyimi yersin boyle insanlar lazım kendini geliştiren ve elektronigi seven gayet başarı buldum telefon numaram 537.440.79.57 gökhan Whatsap tan msj atarsan dönerim tanışırız başarılarının ve hobinin devamini temelli ediyorum sevgiler

  2. Hatta bagaj amortisörlerine yay uygulaması yaparak kendiliğinden açılan bagaj bile yapabiliriz

  3. Buğra bey sana nasıl ulaşabirim

  4. merhaba buğra bey bende araca far sensörü ve başka bir sensör bağlamayı düşünüyorum ama ,
    bu sensörün beslemesi için sabit 12 v olmayacak sadece araç kumandadan açıldıktan sonra 12 v verren bir uç var mı kontağa bağlı olmayan ve sabit 12 v olmayan bir tetikleme .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir