26 Şubat 2020 , Çarşamba

Megane 3 – Fluence Analog Dijital Kadran Değişimi Nasıl Yapılır “ERROR PROG” Hatası ve Çözümü – DDT4ALL

Merhaba, pek çok Megane 3 ve Fluence(faz 1)kullanıcısının aracında analog tip gösterge paneli bulunmaktadır. Aracındaki gösterge panelini dijital olanla değiştirmek isteyenler yetkili servislerden olumsuz yanıt alıp geri dönmek zorunda kalmışlardır. Bu video sayesinde yetkili servislere muhtaç olmadan kendi araçlarınızda kadran değişimi ve kodlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Detaylar videoda, iyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Fren Çakar Modülü Projesi : Bölüm 7 – Megane 3 Fren Çakar Modülü Montajı

Merhaba arkadaşlar, aracımda F1 çakar modülü kullanmaya karar verdikten sonra arayışa girerek piyasadaki ürünleri inceledim. …

Bir yorum var

  1. Onur Sındık

    Buğra bey merhabalar, Adana da yaşıyorum ve Megane 3 gtline kullanicisiyim. Gösterge de LED arızası var sanırım ve kime götürdüysem tamirinin olmadığını söylüyorlar. Sizin bu konudaki videonuzu izledim ve izlettim de hatta ama sanırım cesaret edemediler. Bu taraflarda tanıdığınız bana yardımcı olabilicek birileri varmıdır. Telefonum 0532 253 70 29 Onur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir