5 Ağustos 2020 , Çarşamba

Megane 3 – Fluence Analog Dijital Kadran Değişimi Nasıl Yapılır “ERROR PROG” Hatası ve Çözümü – DDT4ALL

Merhaba, pek çok Megane 3 ve Fluence(faz 1)kullanıcısının aracında analog tip gösterge paneli bulunmaktadır. Aracındaki gösterge panelini dijital olanla değiştirmek isteyenler yetkili servislerden olumsuz yanıt alıp geri dönmek zorunda kalmışlardır. Bu video sayesinde yetkili servislere muhtaç olmadan kendi araçlarınızda kadran değişimi ve kodlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Detaylar videoda, iyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Meraklısına! OBD2 Nedir? Nasıl Çalışır? Örnekli Anlatım!

Merhaba, Önceki videolarda Arduino ve CAN Bus Shield kullanarak aracın CAN hattını okuyup yorumlama işlemini …

6 yorumlar

  1. Onur Sındık

    Buğra bey merhabalar, Adana da yaşıyorum ve Megane 3 gtline kullanicisiyim. Gösterge de LED arızası var sanırım ve kime götürdüysem tamirinin olmadığını söylüyorlar. Sizin bu konudaki videonuzu izledim ve izlettim de hatta ama sanırım cesaret edemediler. Bu taraflarda tanıdığınız bana yardımcı olabilicek birileri varmıdır. Telefonum 0532 253 70 29 Onur.

  2. Üstadım YouTube üzerinden de yazmıştım. Aracım yerli Megane 3 1.5 dci business boş model yani
    Elimde Fransa’dan gelme sıfır bir dijital ekran var. Bugün montaj yapmak istedik, montaj yapan usta program üzerinden tanımlama yapacaktı fakat ürün sıfır olduğu için iç kısmında program yok beynin tanıması şeklinde bir bilgi verdi çözemedi sorunu. Ve ürününde dili Fransızca. Valla takınca cidden çok hoşuma gitti bunu benim araca nasıl uygulayabilir miyiz desteğini bekliyorum.

  3. Üstadım bende dijital gösterge aldım 2012 fluence boş paket arabama park yardımı hatası veriyor kimse söndüremedi arıza lambasını bana yardımcı olur musun teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir