24 Temmuz 2021 , Cumartesi

Fren Çakar Modülü Projesi : Bölüm 7 – Megane 3 Fren Çakar Modülü Montajı

Merhaba arkadaşlar, aracımda F1 çakar modülü kullanmaya karar verdikten sonra arayışa girerek piyasadaki ürünleri inceledim. Piyasadaki ürünler gerek boyut, gerek çalışma şekli (yazılım) gerekse malzeme kalitesi olarak aklıma yatmadığı için kendi modülümü kendim tasarlayıp üretmeye karar verdim ve bu projeyi hayata geçirdim. Sonuç olarak piyasadaki en ince, en küçük modül ortaya çıktı. Devrenin tasarımından kart üretimine montajından yazılıma her işlemi sizlerle paylaşıyorum. Keyifle izleyeceğiniz, merakınızı gidereceğiniz ve yeni bilgiler edineceğiniz bir video serisi olmasını umuyorum. Bu video ile tasarladığım modülün aracıma montajını gerçekleştiriyorum. Başından sonuna bir ay ayda tamamlanan projemi iki hafta kadar test edip sonuçları sizinle paylaşacağım. İyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Megane 3 – Fluence Araçlara Bluetooth & USB’li Orijinal Teyp Montajı Nasıl Yapılır? Soket Bağlantı Şeması Burada!

Merhaba, Özellikle faz 1 (2010-2012) Megane 3 ve Fluence araçların baz versiyon teyplerinin USB, Bluetooth …

2 yorumlar

  1. Merhaba lcd ekran araç yol bilgisayarındaki yabancı metinleri türkçe metine çevirme yolu var mı. Mesela sizin araçtaki teyp ekranının pause yazısını diğer sayısal değerlere zarar vermeden sadece o kelimeyi türkçe ile değiştirmek gibi. Araç eski model elm ile uyumlu değil can bus yok. Eepromu okuyup sadece harf ve metinleri değiştirmek gibi

  2. Öncelikle emeğine sağlık. Benim 2017 Kango extrem aracın var aktif olmayan özellikleri varmıdır ? Bilgilendirebilir misin . Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir