31 Mayıs 2024 , Cuma

Fren Çakar Modülü Projesi : Bölüm 7 – Megane 3 Fren Çakar Modülü Montajı

Merhaba arkadaşlar, aracımda F1 çakar modülü kullanmaya karar verdikten sonra arayışa girerek piyasadaki ürünleri inceledim. Piyasadaki ürünler gerek boyut, gerek çalışma şekli (yazılım) gerekse malzeme kalitesi olarak aklıma yatmadığı için kendi modülümü kendim tasarlayıp üretmeye karar verdim ve bu projeyi hayata geçirdim. Sonuç olarak piyasadaki en ince, en küçük modül ortaya çıktı. Devrenin tasarımından kart üretimine montajından yazılıma her işlemi sizlerle paylaşıyorum. Keyifle izleyeceğiniz, merakınızı gidereceğiniz ve yeni bilgiler edineceğiniz bir video serisi olmasını umuyorum. Bu video ile tasarladığım modülün aracıma montajını gerçekleştiriyorum. Başından sonuna bir ay ayda tamamlanan projemi iki hafta kadar test edip sonuçları sizinle paylaşacağım. İyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

DDT4ALL İle Dacia Duster 2 Gizli Özellik Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Bu videoda, DDT4ALL yazılımı ve içerisinde PIC18F25K80 mikrodenetleyicisi barındıran ELM327 cihazı yardımıyla Dacia Duster 2 …

2 yorumlar

  1. Merhaba lcd ekran araç yol bilgisayarındaki yabancı metinleri türkçe metine çevirme yolu var mı. Mesela sizin araçtaki teyp ekranının pause yazısını diğer sayısal değerlere zarar vermeden sadece o kelimeyi türkçe ile değiştirmek gibi. Araç eski model elm ile uyumlu değil can bus yok. Eepromu okuyup sadece harf ve metinleri değiştirmek gibi

  2. Öncelikle emeğine sağlık. Benim 2017 Kango extrem aracın var aktif olmayan özellikleri varmıdır ? Bilgilendirebilir misin . Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir