30 Mayıs 2024 , Perşembe

Megane 3 – Fluence Lastik Ölçü/Çap Ayarı Nasıl Yapılır – DDT4ALL Gizli Özellik

Merhaba, Megane 3 ve Fluence araçlar genellikle 205.60.16 ebatlarında lastiklerle fabrikadan çıkmaktadır. Maliyetlerin yüksek olması sebebi ile kullanıcılar eskiyen lastiklerini 205.55.16 yanak ebatlarındaki lastiklerle değiştirmektedir. Bu işlem sonucu lastiğin çapının değişmesi sebebiyle hız ve mesafe ölçümünde sapma olduğu akıllara gelmemekte yada göz ardı edilmektedir. Bu videoda sapmanın yazılımsal olarak nasıl giderileceğini, ABS/ESP beyni üzerinden gerekli ayarlamaların nasıl yapılabileceğini anlatıyorum. İyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Megane 3 – Fluence Araçlara Bluetooth & USB’li Orijinal Teyp Montajı Nasıl Yapılır? Soket Bağlantı Şeması Burada!

Merhaba, Özellikle faz 1 (2010-2012) Megane 3 ve Fluence araçların baz versiyon teyplerinin USB, Bluetooth …

Bir yorum var

  1. Ender mertcan

    Selamlar sevgili dostum bir çok uygulamınızı beğenerek ve uygulayarak kullanmaktayım ama çözemedim bir kaç konu var ilki eml327 wifi bir cihaz aldım fakat bağlantı yapmama rağmen aracın beynine ulaşamıyorum bir ikincisi 2 takım far bozmama rağmen uzun farlarda şimşek etkili ampül kullanamıyorum yardımlarınızı bekler iyi günler dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir