29 Eylül 2020 , Salı

DDT4ALL Kurulum ve İnceleme – Renault Dacia Gizli Özellik – Detaylı Anlatım!

Merhaba arkadaşlar,

Renault ve Dacia kullanıcıları için son dönemin en popüler uygulaması olan DDT4ALL yazılımı ve bu yazılımın nasıl yüklendiği, içeriği, kullanımı ve hangi OBD2 cihazları ile uyumlu çalıştığını linkteki videodan tüm detayları ile izleyebilirsiniz. DDT4ALL yazılımı ve uyumlu örnek aparatların linkleri videonun açıklama kısmında mevcuttur.

İyi seyirler.

Hakkında sbugra

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışan, zaman içerisinde elektroniğe merak salan bir havacılık tutkunu. Bildiklerini paylaşmayı seven ve öğrenmeye açık bir arkadaş. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için kurduğu bu site, ziyaret edenlere değer katabiliyorsa ne mutlu ona.

Göz Atın

Meraklısına! OBD2 Nedir? Nasıl Çalışır? Örnekli Anlatım!

Merhaba, Önceki videolarda Arduino ve CAN Bus Shield kullanarak aracın CAN hattını okuyup yorumlama işlemini …

2 yorumlar

  1. merhaba, Buğra bey ddt4all uygulaması ve obd2 cihazı var megane 4 joy aracım için gizli özellikleri açabilmiştim. Evervox gurubu BRC ekran taktığımdan beri radyo çekim gücü düşük bunu gizli özelliklerden arttırıldıgını duydum
    hangi bölümden yapılır yardımcı olabilirmisiniz? LPGli araçta benzin ibresi düşmesi içinde bir kalibrasyon yapılıyormuş bilginiz var mı acaba?

  2. Selamlar aracıma 1 sene kadar önce cornering ve ekonometri lambası özelliği eklemiştim. follow me home açmak isteyince far sistemi devre dışı kalmıştı. eski bir versiyon seçerek düzeltmiştim. 2 ay kadar önce silecek kolu devre dışı kaldı , aynı anda sadece kısa farlar çalışıyordu. birkaç gün sonra kendiliğinden düzelmişti. Ancak bu arıza yine oldu. Artık düzelmiyor. Tamirci cihaz bağladı far ve silecek kollarının beyne ilettiğini gördük. Ancak hiçbir şekilde çalıştıramadık. Konu hakkında deneyiminiz bilginiz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir